Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Третє почесне місце посіла команда школи №4 у військово-патріотичній гри "Джура" серед шкіл міста!!!!! Вітаємо всіх учасників та керівників команди - Поліщука Костянтина, Кардашову Ірину, Стойкова Віталія, Мінковську Людмилу, Руденко Інну, Бочкарьову Ірину, Бараненко Валентину, Замаскіну Ганну Іллівну! Так тримати!!!!

"Хвилю тримай!" - гасло, що поступово перетворилось для десятків юнаків та юнок Ізмаїла на певний спосіб життя: через медіа-освіту до констант здорового способу життя! А ще "Хвилю тримай" - це дитячі журнал, сайт і форум у яких величезний актив юних симпатиків. Є в нас і свої "старожили", що були юнкорами, закінчили виші, а тепер самі ведуть гуртки для юнкорів при "Хвилю тримай"!)

ДЮА «ІСТР» це активні учасники діяльності молодіжної асоціації міста. Лідери дитячого самоврядування є організаторами багатьох спільних справ, творчих проектів для всіх шкіл міста. Вони беруть участь у роботі шкільного самоврядування та вирішують як можна змінити шкільне життя на краще.

У нашому улюбленому Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості  відбувся фестиваль "Голос пам'яті", в рамках якого виконувалися патріотичні пісні, присвячені Великій Вітчизняній війні.

Актовий зал ЦВРіДТ був вщерть заповнений - багато хто прийшов, щоб усім разом заспівати знайомі рядки з пісень, які вже стали народними.

Кожен з нас випробовує інформаційний вплив навколишнього середовища: ми черпаємо уявлення про світ з нашої сім’ї, на наші погляди впливає спілкування з шкільними вчителями, друзями, сусідами, попутниками в транспорті і так далі. Але оперативну інформацію, перш за все, ми отримуємо з газет, теле і радіопередач, сайтів у Інтернеті. Новини політики, економіки, мистецтва, спорту, повідомлення про військові дії, природні катаклізми, екологічні катастрофи, подробиці з життя відомих осіб – все це ми дізнаємося завдяки слову журналіста.

Цікаве і насичене подіями життя у юнкорів ІЮЖ “Хвилю тримай”: то вони сперечаються, що ліпше подати у черговий номер журналу, то заворожено слухають майстра бойових мистецтв Антона Ялового, то вирушають у тренувальний похід на 15 км з 4-ма етапами стрільби з пневматичної гвинтівки, а трошки втомившись – відпочивають, спостерігаючи за чарівною парою лебедів, що залишилися зимувати на Лебяжому озері... 

Айкідо – це моє захоплення

Айкідо завжди зачаровувало мене. Завжди. Коли я вперше зайшла у наше додзьо і побачила на власні очі, як це все виглядає, я зрозуміла, що далі не зможу жити без Айкідо. Тоді я відчула щось особливе, рідне мені. Уже пройшло три роки з того дня. Але щоразу, як я заходжу у наше додзьо, я відчуваю це саме схвилювання, радість  і щастя, оте таке щось дуже рідне...

Проект «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!» при ізмаїльському журналі «Хвилю тримай» Центру позашкільної роботи та дитячої творчості був задуманий нами – дитячою редакцією – з метою залучити якомога більше молоді до здорового способу життя.

«Малинове варення» – пароль для вільного входу у басейн!

Приємного подарунка отримали юнкори ІЮЖ «Хвилю триамай» від адміністрації басейну на вул.Фанагорійській! Всі юнкори, чиї матеріали надруковані у 55-ому (малиновому) числі журналу «Хвилю тримай», були запрошені безкоштовно відвідати ізмаїльський басейн. А якщо у «малиновому» номері статей одного автора було дві і більше, то право безкоштовного входу у басейн надавалося двічі протягом місяця з двома друзями!

Наші юнкори провели опитування своїх ровесників з метою виявлення, що в їх житті та навчанні переважає - бібліотеки чи інтернет.

Детский музыкальный театр "Солнечный лучик", актрисой которого я являюсь, совершил тур по Европе с оперой "Кузнечик Кузя". Название этого тура – "Детское сияние" или "Каникулы в Париже». Мы были в Польше, Германии, Франции и Чехии, в таких городах как Краков, Слубица, Ополь, Берлин, Париж, Дрезден и Прага.

Это эмблема Street Workout. Увидев её, некоторые спросят, а что это такое?
Консультант нашего ФОРУМА по спортивным вопросам Коля Мальченко (с 2006 по 2007 – юнжур "Х.Т.") рассказал: "Street Workout – это выполнение упражнений на дворовых брусьях и турниках. В этом его главное отличие от спортивной гимнастики – под ногами твердая земля, а не мягкие маты.
Street Workout – это современное уникальное молодёжное движение, основаннное в 1995 году Риком Сидманом и Хассаном Ясином для повышения физических и умственных возможностей человека.

Йога у широкому розумінні, означає сукупність різних психічних, духовних, фізичних практик.
Я професійно йогою не займаюся, але як тренінг – вона мені дуже подобається. У вільний час приділяю увагу йозі, вмикаю різноманітні відео й займаюся. Це захоплююче і корисно.
Йога – це дуже цікаво! Я вам про неї трохи розповім.

Одним з найпопулярніших видів спорту є скейтбординг. Сьогодні на вулицях нашого міста можна зустріти багато прибічників такого екстремального відпочинку. Про скейтбординг я вирішила поспілкуватися з майстром у цій справі – Анатолієм Порубіним, учнем 8 класу.

Ольга Кулик – ЗІРКА красуня, фізкультурниця, розумниця. Танцює у Народному хореографічному ансамблі сучасного танцю «Ритм», ексклюзивно для журналу «Х.Т.», розповіла про своє ХОБІ – професійне заняття танцями, а також по-секрету розповіла – скільки часу вона на це витрачає!

***

Д.Делігіоз: Олю, чому ти почала… танцювати?

О.Кулик (сміється): Мала багато вільного часу й, безумовно, великі творчі потуги! Захотілося в подальшому стати професійним хореографом-постановником.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top