Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Третє почесне місце посіла команда школи №4 у військово-патріотичній гри "Джура" серед шкіл міста!!!!! Вітаємо всіх учасників та керівників команди - Поліщука Костянтина, Кардашову Ірину, Стойкова Віталія, Мінковську Людмилу, Руденко Інну, Бочкарьову Ірину, Бараненко Валентину, Замаскіну Ганну Іллівну! Так тримати!!!!

"Хвилю тримай!" - гасло, що поступово перетворилось для десятків юнаків та юнок Ізмаїла на певний спосіб життя: через медіа-освіту до констант здорового способу життя! А ще "Хвилю тримай" - це дитячі журнал, сайт і форум у яких величезний актив юних симпатиків. Є в нас і свої "старожили", що були юнкорами, закінчили виші, а тепер самі ведуть гуртки для юнкорів при "Хвилю тримай"!)

ДЮА «ІСТР» це активні учасники діяльності молодіжної асоціації міста. Лідери дитячого самоврядування є організаторами багатьох спільних справ, творчих проектів для всіх шкіл міста. Вони беруть участь у роботі шкільного самоврядування та вирішують як можна змінити шкільне життя на краще.

У нашому улюбленому Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості  відбувся фестиваль "Голос пам'яті", в рамках якого виконувалися патріотичні пісні, присвячені Великій Вітчизняній війні.

Актовий зал ЦВРіДТ був вщерть заповнений - багато хто прийшов, щоб усім разом заспівати знайомі рядки з пісень, які вже стали народними.

Кожен з нас випробовує інформаційний вплив навколишнього середовища: ми черпаємо уявлення про світ з нашої сім’ї, на наші погляди впливає спілкування з шкільними вчителями, друзями, сусідами, попутниками в транспорті і так далі. Але оперативну інформацію, перш за все, ми отримуємо з газет, теле і радіопередач, сайтів у Інтернеті. Новини політики, економіки, мистецтва, спорту, повідомлення про військові дії, природні катаклізми, екологічні катастрофи, подробиці з життя відомих осіб – все це ми дізнаємося завдяки слову журналіста.

Цікаве і насичене подіями життя у юнкорів ІЮЖ “Хвилю тримай”: то вони сперечаються, що ліпше подати у черговий номер журналу, то заворожено слухають майстра бойових мистецтв Антона Ялового, то вирушають у тренувальний похід на 15 км з 4-ма етапами стрільби з пневматичної гвинтівки, а трошки втомившись – відпочивають, спостерігаючи за чарівною парою лебедів, що залишилися зимувати на Лебяжому озері... 

Айкідо – це моє захоплення

Айкідо завжди зачаровувало мене. Завжди. Коли я вперше зайшла у наше додзьо і побачила на власні очі, як це все виглядає, я зрозуміла, що далі не зможу жити без Айкідо. Тоді я відчула щось особливе, рідне мені. Уже пройшло три роки з того дня. Але щоразу, як я заходжу у наше додзьо, я відчуваю це саме схвилювання, радість  і щастя, оте таке щось дуже рідне...

Проект «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!» при ізмаїльському журналі «Хвилю тримай» Центру позашкільної роботи та дитячої творчості був задуманий нами – дитячою редакцією – з метою залучити якомога більше молоді до здорового способу життя.

«Малинове варення» – пароль для вільного входу у басейн!

Приємного подарунка отримали юнкори ІЮЖ «Хвилю триамай» від адміністрації басейну на вул.Фанагорійській! Всі юнкори, чиї матеріали надруковані у 55-ому (малиновому) числі журналу «Хвилю тримай», були запрошені безкоштовно відвідати ізмаїльський басейн. А якщо у «малиновому» номері статей одного автора було дві і більше, то право безкоштовного входу у басейн надавалося двічі протягом місяця з двома друзями!

Наші юнкори провели опитування своїх ровесників з метою виявлення, що в їх житті та навчанні переважає - бібліотеки чи інтернет.

Детский музыкальный театр "Солнечный лучик", актрисой которого я являюсь, совершил тур по Европе с оперой "Кузнечик Кузя". Название этого тура – "Детское сияние" или "Каникулы в Париже». Мы были в Польше, Германии, Франции и Чехии, в таких городах как Краков, Слубица, Ополь, Берлин, Париж, Дрезден и Прага.

Это эмблема Street Workout. Увидев её, некоторые спросят, а что это такое?
Консультант нашего ФОРУМА по спортивным вопросам Коля Мальченко (с 2006 по 2007 – юнжур "Х.Т.") рассказал: "Street Workout – это выполнение упражнений на дворовых брусьях и турниках. В этом его главное отличие от спортивной гимнастики – под ногами твердая земля, а не мягкие маты.
Street Workout – это современное уникальное молодёжное движение, основаннное в 1995 году Риком Сидманом и Хассаном Ясином для повышения физических и умственных возможностей человека.

Йога у широкому розумінні, означає сукупність різних психічних, духовних, фізичних практик.
Я професійно йогою не займаюся, але як тренінг – вона мені дуже подобається. У вільний час приділяю увагу йозі, вмикаю різноманітні відео й займаюся. Це захоплююче і корисно.
Йога – це дуже цікаво! Я вам про неї трохи розповім.

Одним з найпопулярніших видів спорту є скейтбординг. Сьогодні на вулицях нашого міста можна зустріти багато прибічників такого екстремального відпочинку. Про скейтбординг я вирішила поспілкуватися з майстром у цій справі – Анатолієм Порубіним, учнем 8 класу.

Ольга Кулик – ЗІРКА красуня, фізкультурниця, розумниця. Танцює у Народному хореографічному ансамблі сучасного танцю «Ритм», ексклюзивно для журналу «Х.Т.», розповіла про своє ХОБІ – професійне заняття танцями, а також по-секрету розповіла – скільки часу вона на це витрачає!

***

Д.Делігіоз: Олю, чому ти почала… танцювати?

О.Кулик (сміється): Мала багато вільного часу й, безумовно, великі творчі потуги! Захотілося в подальшому стати професійним хореографом-постановником.

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120720
Scroll to top