Друк

Теніс - моє захопленняЯ захопилася тенісом відтоді, коли моя бабуся подарувала на шестирічні уродини набір тенісних м’ячиків. З того часу я вирішили займатися цим видом спорту, тим паче, що тенісний корт знаходиться поруч із моїм будинком. 

Відвідувати тренування з тенісу мені подобається з кількох причин – це цікаво, надає надзвичайний фізичний гарт, там хороші та добрі тренери-фахівці, а ще на тенісі в мене з’явилися нові друзі та приятелі.

Теніс – це не тільки потужні та швидкі руки й ноги – передусім це гра в який треба думати не менше ніж у шахах. Мені ще не все вдається. Але я напо­легливо тренуюсь. Вже є певні результати: на міжнародному турнірі «Кубок Дунаю» виборола почесне друге місце.

Я прагнутиму стати тенісисткою міжнародного рівня та вигравати змагання на кшталт «Великого шолому». А для цього треба багато тренуватися та добре вчитися.

Запрошую читачів журналу «Х.Т.» до занять тенісом. Приходьте на корти СОЦ міськВО (вул. Клушина) або корти СОЦ «Фрегат» (пр. Суворова, 140а) – Вас радо зустрінуть досвідченні тренери та нові друзі!

Катерина СОЛОВЬОВА, 11 років