Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

 

Найбільша позашкільна установа Ізмаїла – Палац дітей та юнацтва. Він пропонує дітям та підліткам навчитися грати в шахи, подорожувати на велосипедах у гуртках велотуризму, малювати, ліпити, танцювати, співати, виготовляти сувеніри, освоїти техніку оригамі, канзаші та ручного килимарства, оволодіти мистецтвом нитяної графіки, брати участь у різноманітних змаганнях та майстер-класах, проявити свої акторські здібності в дитячому театрі, вивчати історію рідного краю в гуртках історико-краєзнавчого спрямування та закріпити ці знання на практиці, виявити свій лідерський потенціал у штабі лідерів, брати участь в походах туристичного клубу та багато іншого. Палац має свій сайт та друкований орган – журнал «Хвилю тримай», журналістами та дописувачами якого є діти. Всього налічується близько 80 дитячих гуртків різних напрямків роботи та об’єднань за інтересами, у яких безкоштовно здобувають позашкільну освіту більше 1000 вихованців.

Дитячий спорт в Ізмаїлі:

Спортивно-оздоровчий центр відділу освіти Ізмаїльської міської ради (вул.Кафедральна, 18). Види спорту: баскетбол, великий теніс, настільний теніс.

На Центральному стадіоні (вул.Болградська) знаходиться адміністрація ДЮСШ з видів спорту: футбол, легка атлетика, художня гімнастика, волейбол, дзюдо, стрільба. Заняття з цих видів спорту відбуваються у різних районах міста, у спортивних залах та на стадіонах шкіл.

Також в Ізмаїлі культивуються наступні види спорту: карате, пауерліфтинг, бокс, плавання, вільна боротьба.

Як бачимо, в нашому місті зайняти дітей є чим, варто тільки правильно визначитися.

Спортивні секції, гуртки та клуби в Ізмаїлі

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 477 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1945275
Scroll to top